برای تهیه همه آثار میتوانید با این شماره تماس بگیرید: 09128238100

 • شرح جامع مثنوی معنوی

  شرح جامع مثنوی معنوی

  شرحی است بر تمام 6 دفتر مثنوی مولانا به زبان ساده و روشن ، و نیز مستند.مشتمل بر 6 جلد (شرح ابیات ) بعلاوه جلد هفتم ( فهرست راهنما)که شامل آیات ، احادیث ، کشف الابیات و معانی لغات است

 • میناگر عشق

  میناگر عشق

  میناگر عشق تفسیر موضوعی مثنوی مولانا. در این کتاب بیش از صد موضوع از موضوعات بنیادی مثنوی از جمله: انسان شناسی، زیبایی شناسی، هستی شناسی، روان شناسی، عشق، بهشت، عمل‘ جواب عمل، جبر و اختیار، ابلیس، وحی و ... از نگاه مولانا با مستندات دقیق ، تفسیر شده است. این کتاب بالغ بر هزار صفحه است.

 • ترجمه کتاب میناگر عشق به زبان ترکی استانبولی

  ترجمه کتاب میناگر عشق به زبان ترکی استانبولی

  ترجمه کتاب میناگر عشق به زبان ترکی استانبولی. نشر دانشگاهی کاراتای ترکیه با سه مترجم ، این اثر را به زبان ترکی استانبولی ترجمه و منتشر کرده است.

 • بر لب دریای مثنوی معنوی

  بر لب دریای مثنوی معنوی

  این اثر شامل متن کامل مثنوی معنوی مولانا جلال الدین محمد بلخی است که نگارنده با توجه به نیاز علاقمندان به شناخت اندیشه های مولانا ، مقاصد ابیات مثنوی را در کوتاه ترین عبارت نشان داده است. در این اثر یک جلدی با عنوان گذاری های دقیق ، صد ها موضوع عرفانی ، اخلاقی ، فلسفی ، کلامی ، اجتماعی و ... بدست می آید .این کتاب را نشر قطره منتشر کرده است.

 • شرح جامع مثنوی معنوی ( چاپ نفیس )

  شرح جامع مثنوی معنوی ( چاپ نفیس )

  این اثر به مناسبت هشتصدمین سال تولد مولانا به صورت نفیس در شمارگان محدود ( 1000 نسخه ) چاپ شده است . همراه با ده ها لوح خوشنویسی از ابیات مثنوی و غزلیات مولانا.نسخه های این مجموعه فعلا نایاب است.

 • مجموعه (1) دی وی دی درس های مثنوی

  مجموعه (1) دی وی دی درس های مثنوی

  مجموعه (1) دی وی دی درس های مثنوی

 • شرح کامل فیه مافیه

  شرح کامل فیه مافیه

  فیه مافیه کتابی است با حجمی معمولی به نثر از گفتارهای مولانا در موضوعات عرفانی ،اخلاقی،اجتماعی،تربیتی و ... این اثر با قلمی ساده و روان توضیح داده شده بطوریکه همگان می توانند از این اثر استفاده کنند.

 • ترجمه روشنگر قرآن کریم

  ترجمه روشنگر قرآن کریم

  این اثر یک جلدی،ترجمه ای است از کل قرآن کریم همراه با توضیحات تفسیری آیات به قلم کریم زمانی. توضیحات،هم ساده است و هم روان و هم خلاصه. این ترجمه و تفسیر ،مستند به بیش از بیست تفسیر معتبر است.عموم علاقمندان میتوانند به راحتی از این ترجمه و تفسیر استفاده کنند.

 • شرح دیوان شمس تبریزی

  شرح دیوان شمس تبریزی

  شرح دیوان شمس تبریزی 

  جلد اول
  کریم زمانی
  چاپ اول - ۱۳۹۷